Harun Akın Fethiye’de

harunakin651616161BBP Büyükşehir Başkan Adayı Harun Akın, seçim çalışmaları çerçevesinde Fethiye ilçesinde vatandaşlar ile bir araya geldi.
Haber Merkezi
BBP Büyükşehir Başkan Adayı Harun Akın, seçim çalışmaları çerçevesinde Fethiye ilçesinde vatandaşlar ile bir araya geldi.
Fethiye halkının kendisini sevgiyle karşıladığı için herkese teşekkür eden Başkan Adayı Harun Akın, “Burada gördük ki insanlarımız artık samimiyet, dürüstlük istiyor. Bu samimiyeti de 20 yıllık tertemiz bir maziye sahip Büyük Birlik Partisi ve kadrolarında gördüklerini de açıkça ifade ediyorlar. İlimizin Büyükşehir olması nedeniyle Fethiye halkı hak ettikleri değeri, hizmeti alıp, alamayacakları konusunda tereddütleri ve kaygıları olduğunu ancak bizlerin ziyaretimiz esnasında sunmuş olduğumuz projeleri anlattığımızda bizlerin çok samimi olduğunu ve bizlerle bu tereddütlerinin ortadan kalktığını, güvenlerinin tam olduğunu da beyan etmişlerdir. Ben buradan bir kez daha tüm Muğla halkına seslenmek istiyorum. 20 yıllık tertemiz bir geçmişe sahip Büyük Birlik Partisinin ülkenin gerek geçmişte, gerekse şu anki yaşanan çirkinliklerde, aymazlıklarda hiçbir vebali yoktur. Partimiz yerel yönetimlerde ise çatısı altında bulunan ülkenin çeşitli yerlerinde ki belediyelerde yapmış olduğu çalışmalar ve hizmetlerle kendisini ispatlamış bir siyasi harekettir. Bende gerek siyasi tecrübelerim, gerekse özel sektörde çalışan bir kardeşiniz olarak aynı kararlılık ve azimle sizlere hizmet etmekten başka hiçbir amaç ve gaye içerisinde olmayacağım” dedi.
Mevcut iktidar ve muhalefet partileri gibi hiçbir çirkin pazarlığın içerisinde bulunmayacağına dikkati çeken Akın konuşmasına şöyle devam etti.
“Bu yola çıkarken açıklamış ve altına imza attığım hatta noter huzurunda tasdik ettirerek taahhüt etmiş olduğum tüm hizmetleri canla, başla en kısa sürede Muğla halkının hizmetine sunacağıma söz veriyorum. İktidar partisi değiliz, şu projemizi onaylamadılar, destek vermediler, ödenek göndermediler, kaynak aktarmadılar gibi benim mazeretlerim olmayacak. Bu hizmetlerin yapılması noktasında ağlamamız gerekiyorsa ağlayacağız, bu kaynakları alma adına her türlü çabayı ve fedakarlığı göstereceğim. Ben sadece yerelde değil cesaretimi ve gücümü önce yüce rabbimden sonrada saygıdeğer Muğla halkından alarak temiz, yaşanabilir, huzurlu bir kent inşa etme adına yola çıktım. Muğla’nın Ankara’da haykıran sesi olacağım. Bundan hiç kimsenin şüphesi ve kaygısı olmasın. Ben ve kadrolarım 24 saat ulaşılabilir, erişebilir hizmet anlayışıyla hareket edeceğiz. Gönül isterdi ki üç dönemdir Muğla halkının teveccühü ile yerel yönetimde bulunan arkadaşlarımız hak edilen hizmetleri yapsalardı, doğrunun, iyinin yanında olma adına bizlerde hep birlikte destekleyip, alkış tutsaydık. Bir avuç Muğla’ya hizmet edemeyen bir zihniyet ve anlayışın yarın tüm Muğla halkına nasıl hizmet sunacağını hususunu da yine saygıdeğer Muğlalı hemşerilerimin takdirine bırakıyorum. Biz mevcut yönetim gibi birilerinin istekleri, talepleri doğrultusunda hizmet değil tüm Muğla halkını kucaklamak ve herkesin derdine derman olmak istiyoruz. Bir kez daha söylüyorum hangi siyasi görüşe mensup olursanız, olun nefes aldığımız birlikte yaşadığımız gerek kendimizin gerekse gelecek nesillerimizin yaşamını idame ettireceği güzel, yaşanabilir, huzurlu kenti birlikte inşa edelim, birlikte yönetelim.”