Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Harmandar: “Bu seçim Muğla için milat olacaktır”

akpartimansur65165156Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Harmandar, 30 Mart yerel seçimlerinin Muğla için milat olacağını söyledi.
Haber Merkezi
Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr Mansur Harmandar, Ak Parti Köyceğiz Belediye Başkan Adayı Kamil Ceylan’ın seçim ofisi açılışına katıldı. Köyceğiz’deki seçim ofisi açılışına Harmandar’ın yanı sıra, İl Başkan Yardımcıları Seçim İşleri Başkanı Esat Tugay ve Halkla İlişkiler Başkanı Ozan Balcı, İl Teşkilat Başkanı Şadi Pirci, İl Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol, İlçe Başkanı Mustafa Özkaya, Ak Parti Ortaca Belediye Başkanı Çetin Uslu, Ortaca İlçe Başkanı Yavuz Kırmızı, çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.
Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr Mansur Harmandar, burada yaptığı konuşmada 30 Mart yerel seçimlerinin Muğla ve ilçeleri için milat olacağını ifade ederek, “Bu seçim Muğla, Köyceğiz ve ilçelerimiz için bir milat olacaktır. Çünkü Muğla ve ilçelerimiz yeteri kadar belediye hizmetlerinden yararlanamadılar. Birçok belde ve köylerimizi gezdim ve yeterince hizmet alamadıklarını gördüm. Ben sizlere hizmet için geldim” dedi.
Harmandar, Büyükşehir yasasıyla hizmetin artık yerinden yürütüleceğini ifade ederek şunları söyledi:
“Muğla’dan köylere hizmet nasıl gitsin. Muğla’dan özel araçlarla köylere giden 3-5 kişiyle bu hizmet gitmez. Artık hizmetler yerinden yürütülecektir. Büyükşehir belediyesinin bütün mahallelerimizde örgütleri olacaktır. Bütün muhtarlarımıza çalışma ofisi yapacağız. Onlara eleman vereceğiz, araç vereceğiz. Köylerimizin ve beldelerimizin bütün ihtiyaçları burada çalışan personel tarafından gerçekleştirilecektir. Bundan sonra Özel İdare’den Kaymakamlıktan, Valilikten hizmet istemeye gerek kalmayacaktır. Bu yasa köylerin gelişmesi için bir araç olmuştur. Çağımızın en çağdaş yasasıdır. Artık Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı’nın kim olacağına sizler karar vereceksiniz.”