Seydikemer’de Erdoğan heyecanı

seydikemererdogn10 Ağustos tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi nedeniyle Muğla’nın yeni ilçesi Seydikemer’de büyük bir coşku yaşanıyor.

Haber Merkezi

10 Ağustos tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi nedeniyle Muğla’nın yeni ilçesi Seydikemer’de büyük bir coşku yaşanıyor.

Erdoğan’ın kent meydanına asılan bilboardları önünde Cumhurbaşkanlığı adaylığını değerlendiren vatandaşlar, Erdoğan’ın adaylığının gecikmiş bir karar olduğuna vurgu yaptılar.
Büyükşehir yasası ile 60 bin nüfuslu bir ilçe olan Seydikemer’de Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı adayı olması vatandaşları heyecanlandırdı. Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı adayı olmasını Türkiye’de bildborlara taşıyan ilçeler arasında ilk sırayı alan Seydikemer’de vatandaşlar, kent meydanına asılan bilboardı beğendiklerini ifade ederken; pek çok vatandaş Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı adayı olmasının gecikmiş bir karar olduğunu belirtti.
İlk turda kazanır
Dünya liderini ülkemizin başına geçireceğiz diyen işletmeci İsmet Camız’ın yanı sıra makine mühendisi Önder Demirci de Başbakanın Cumhurbaşkanı olmasını sadece Türkiye’de değil, Balkanlar başta olmak üzere tüm İslam coğrafyasında beklendiğini söyledi. Yine Seydikemer sakinlerinden Osman Bakırcı isimli vatandaş da arkasında duran bilbordu göstererek “Bakın gördüğünüz gibi Erdoğan Seydikemer’e yakışmış, inşallah Türkiye’ye de yakışır. Bildiğiniz gibi herkes cumhurbaşkanı olamıyor; bilgili tecrübeli ve lider vasıfları olmalı. Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olması gecikmiş bir karar” şeklinde görüş belirtti.