MHP adaylarını tanıttı

mhp aday tanıtımı (2)

MHP adaylarını tanıttı

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Teşkilatı düzenlediği basın toplantısı ile adaylarını tanıttı. Toplantıda konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz Haziran ayında yapılacak Genel Seçimlerde MHP’nin iktidara yürüyüşünü hep beraber yaşayacaklarını söyledi.

İlkay Yıldız

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Teşkilatı Haziran ayında yapılacak genel seçimlerde yarışacak altı adayını il başkanlığında düzenlediği basın toplantısı ile tanıttı.

Toplantı konuşan MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz Genel Seçimlerde MHP’nin iktidara yürüyüşünü hep beraber yaşayacaklarını söyleyerek şöyle devam etti, “MHP olarak seçim öncesi 20 tane aday adayı arkadaşımız vardı. Bu adaylar arasında birinci olan arkadaşımızda oldu altıncı olan arkadaşımızda. Bizler dava adamı olduğumuz için hiçbirimiz gocunmadık ve korkmadık hep beraber aday adaylarımız ile beraber adaylarımızda yanımızda bizler MHP’nin iktidara yürüyüşünü hep beraber yaşayacağız. MHP’nin iman erleri olarak devletin ekmeğini de yedik, kurşununu da yedik ancak vatana asla ihanet etmedik. Yarım asırdır MHP’nin tek başına iktidara gelmesi için uğraş verdik. Bir yanda genç ülkücü arkadaşlarımız bir yandan bizler, bir yandan eski ülkücü arkadaşlarımız uğraştılar. İnşallah bu üç aylar içinde Allah’ım nasip edecek bizlere iktidarı gösterecektir”.

Toplantıda 3. Sıra adayı Asım Başaran ise başka bir program olması sebebi ile toplantıya katılamadı.

MHP’nin milletvekili adayları şu isimlerden oluştu; Mehmet Erdoğan, Peyami Cinaz, Asım Başaran, Nuri Öztürk, Ferat Yüksel ve Nazmi İyibilir.