Spor Sevdalısı İş Adamı Hasan Yaylalı Bey

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Marmaris’in köklü ailelerinden olan Hasan Yaylalı ilçe genelinde ve köylerde sosyal etkinliğiyle tanınan değerli bir evladımızdır. Sayın Yaylalı, turizmci olması nedeniyle, her kesimle iç içe olması kendisini tanıyan çok sayıda insanla diyalog içinde olduğu söylenir. Hasan Yaylalı Bey’in sosyal yönlü olduğunu dile getirmiştim ya, evet öyle. Marmaris Belediye Gençlik Spor Kulüp Başkanlığı’nı yaptığı gibi, Belediye Meclis Üyeliği’ni de başarıyla yürüttüğü çok sayıda insan tarafından bilinir ve söylenir.

Sevgili okurlarım, Marmaris’in sevilen iş adamı, turizmci ve Belediye Meclis Üyesi Hasan Yaylalı’nın ilçede çok sevilen ve sayılan bir sima olduğu her kesim tarafından da dile getirilir. Sayın Yaylalı, turizmde genç bir iş adamı olmasına rağmen olgun bir yapıya sahip kişiliğiyle bilindiği söylenir.

Sevgili okurlarım, iş adamı turizmci Hasan Yaylalı ailesine düşkünlüğüyle bilindiği de dile getirilir. En önemli konusu ise spor sevdası. Uzun yıllar önce başlamış olduğu spor hayatını Marmaris Belediye Gençlik Spor Başkanlığı ile yürütmenin mutluluğunu yaşıyor. Belediye Meclis Üyeliğini de Belediye Başkanı başta olmak üzere, meclis üyeleri ile uyumlu bir şekilde Marmaris halkına katkı sağlamaya çalışıyor.

Sevgili okurlarım, biz de ne söyleyelim, turizmci İş Adamı Hasan Yaylalı’nın genç yaşta böylesine güzel girişimlerde bulunduğundan dolayı kendisini kutladığımı belirtmek istiyorum, sevgili okurlarım.

 

Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

Gölge Adam