Yebi Başhekim Togay görevi devraldı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinde devir teslim töreni gerçekleştirildi.
Başhekimliğe vekâleten atanan Doç. Dr. Turhan Togan ile Başhekim Vekili Op. Dr. Salih Akkuş, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevres Hürriyet Aydoğan ve idari kadronun da hazır bulunduğu devir teslim töreni başhekimlik toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevres Hürriyet Aydoğan, yaklaşık bir yıldır başarıyla görevini yürüten Op. Dr. Salih Akkuş’a teşekkür etti. Törende konuşan Prof. Dr. Nevres Hürriyet Aydoğan, “Sayın Akkuş, uzun yıllardır başhekim yardımcılığı ve yaklaşık 1 yıldır da başhekimlik görevini başarıyla yürütmekteydi. Kendisi ile uzunca bir zaman çalıştım. Özellikle kurumunu düşünen, kurumu her zaman öncelikli tutan bir yönetim sergiledi. Çok deneyimli ve tecrübeli hocamıza verdiği emeklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerçekten özverili, çalışmayı seven, başarılı, vatansever ve öncelikle kurumunu düşünen bir yönetim sergiledi. Her zaman iyi niyetliydi. Kendisine vermiş olduğu emekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.
Op. Dr. Salih Akkuş ise görev yaptığı süre zarfında kendisinden desteğini ve katkısını esirgemeyen herkese ve beraber çalıştığı ekip arkadaşlarına ve başhekimlik görevine atanan Doç. Dr. Turhan Togan’a yeni görevinde başarılar diledi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğ görevini devralan Doç. Dr. Turhan Togan ise, “Bizde devraldığımız hizmet bayrağını daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız. Şimdiye kadar yapılan çalışmalardan dolayı kıymetli hocam Op. Dr. Salih Akkuş’a ve tüm çalışanlara teşekkür ederim” dedi.